Стрімке зростання Tesla перетворило багатьох її співробітників на мільйонерів


Стрімке зростання Tesla перетворило багатьох її співробітників на мільйонерів

Стрімкий злет американської автомобільної компанії Tesla перетворив багатьох її співробітників і керівників на дуже багатих людей, хоча лідирує в цьому плані, звісно, гендиректор Ілон Маск (Elon Musk).

Як і більшість технологічних компаній, Tesla пропонує опціони на акції та гранти в рамках своїх компенсаційних пакетів. Але, на відміну від більшості автовиробників, компанія пропонує виплати у вигляді опціонів на акції всім співробітникам, включаючи виробничих партнерів і персонал з продажу, що рідко зустрічається в автомобільній промисловості.

У зв’язку з нещодавнім різким зростанням вартості акцій, що зросла тільки цьогоріч на понад 200%, в компанії з’явилася ціла група нових «мільйонерів Tesla». Оскільки топ-менеджерам доводиться розкривати свої активи в компанії, можна достовірно визначити, наскільки вони стали багатшими за цей час.

Ось кілька прикладів, наведених ресурсом Electrek: Згідно з останнім звітом, Дрю Багліно (Drew Baglino), старший віце-президент з енергетики Tesla, володіє 4222 акціями компанії. Його частка в Tesla на сьогоднішній день сктановить понад $5,7 млн. Багліно є одним з провідних інженерів Tesla, його вважають новим неофіційними технічним директором компанії.

Джером Гильєн (Jerome Guillen), президент виробничого департаменту, володіє 9752 акціями Tesla на суму понад $13 млн. Гильєн очолював кілька ключових програм в Tesla, в тому числі Model S і Tesla Semi, перш ніж стати керівником департаменту.

Зак Кіркхорн (Zachary Kirkhorn), фінансовий директор Tesla, в даний час володіє 11 831 акцією Tesla вартістю понад $16 млн. Це один з наймолодших фінансових директорів серед великих технологічних компаній, йому 35 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua