0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ почав приймати звітність від небанківських фінустанов


НБУ почав приймати звітність від небанківських фінустанов

Нацбанк завершив тестування і почав приймати звітність від небанківських фінансових установ.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

“Вебпортал Національного банку відкрито для подання звітності небанківськими фінансовими установами.

Вебпортал вже працює в робочому режимі. Доступи користувачів до вебпорталу, які раніше зареєструвалися для тестового подання звітності, діють і використовуються для подання звітності в Національний банк України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що станом на 6 червня 2020 року на вебпорталі НБУ зареєстровано понад 1500 небанківських фінансових установ, які протягом березня-червня поточного року брали участь у тестуванні звітності.

“Всім іншим установам, які ще не є зареєстрованим користувачем на вебпорталі, потрібно пройти процедуру реєстрації відповідно до пункту 5 Інструкції про подання звітності небанківськими фінансовими установами”, – пояснили в регуляторі.

В НБУ додали, що терміни подання звітності за перше півріччя 2020 року не змінюються і відповідають чинним нормативно-правовим актам НКФП. Для зручності учасників ринку на вебпорталі Національного банку оприлюднили календар подання звітності.

“Вимоги Національного банку щодо формування звітних файлів, які подаються через вебпортал, розміщені в реєстрі показників.

Національний банк також підготував і оприлюднив описові і відеоінструкції з поданням звітності для небанківських фінансових установ”, – йдеться в повідомленні.

При цьому НБУ з розумінням буде ставитися до випадків затримання подання звітності, кожен з яких буде розглядатися окремо з урахуванням обставин і обґрунтованих причин затримання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua