0 800 307 555
0 800 307 555

Міністр економіки Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств


Міністр економіки Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств, в той же час зазначаючи, що дискусія з розділення його відомства на два – аграрне і економічне – триває.

“Особисто я не є прихильником постійних змін. Якщо в них є необхідність, потрібно робити їх плавно. Тому що при будь-яких подібних змінах відбуваються періоди бюрократичної нестабільності. Але, знову ж таки, є заява президента, дискусія в парламенті. Який формат буде узгоджений? Головне – ефективність і результат”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Я – прихильник скорочення кількості міністерств”, – додав міністр.

За його словами, дискусія щодо посади віце-прем’єра з питань промисловості або окремого органу по цьому напрямку також не завершена.

“Дискусія про нові формати і посади ще триває, є різні заяви. Тут важливо знайти правильний формат”, – прокоментував Петрашко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua