0 800 307 555
0 800 307 555

СЕТАМ «пустить з молотка» 26 заарештованих літаків


СЕТАМ «пустить з молотка» 26 заарештованих літаків

Державне підприємство «Система електронних торгів арештованим майном» (СЕТАМ, онлайн-аукціон OpenMarket) продає 26 заарештованих літаків за загальною стартовою ціною 2 млн 465 тис. 496 грн.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби держпідприємства.

Літаки PZL-104 «Вільга 35А», АН-2Т та реактивні Л-29 виставлено на продаж у зв’язку з боргами авіапідприємства, який володів цими літаками, в розмірі 2,2 млн грн, з яких 1,6 млн грн – це борг по заробітній платі.

Читайте також: СЕТАМ пустить з молотка заарештований елітний особняк в Карлових Варах

Генеральний директор СЕТАМ Олександр Мамро повідомив, що виручені від продажу кошти допоможуть розрахуватися з працівниками підприємства.

«Кошти від продажу літаків допоможуть повністю розрахуватися за борги по заробітній платі перед 41 працівником. Решта грошей піде на погашення інших фінансових зобов’язань підприємства і на його розвиток», – цитує прес-служба його слова.

Згідно з повідомленням, ціни за кожен окремий літак стартують з 55 тис. 527 грн. Аукціони відбудуться 8-9 липня 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua