ПриватБанк програв у судах Коломойському: не може забрати 247 АЗС, які передав у лізінг


ПриватБанк програв у судах Коломойському: не може забрати 247 АЗС, які передав у лізінг

Північний апеляційний госпсуд своєю постановою від 23 червня відмовився задовольнити апеляційну скаргу Приватбанку та залишив без змін ухвалу Госпсуду м. Києва від 10.03.2020 (в справі №910/3414/20), якою було задоволено клопотання 38 компаній, пов’язаних з “приватівцями”, та в рамках забезпечення їх позову заборонено Приватбанку вживати будь-які дії щодо повернення та/або витребування 247 АЗС, переданих банком у лізинг.

Згідно з судовими матеріалами, в 2016 році 15 компаній, пов’язаних з екс-власниками Приватбанку, уклали з банком договори фінансового лізингу, за якими отримали від Приватбанку 247 АЗС.

Надалі ці компанії передали вказані АЗС в оренду для 38 компаній-операторів (які є позивачами в згаданій справі).

Як повідомлялося, заборгованість компаній-лізингоотримувачів перед Приватбанком перевищує 2 млрд грн, а націоналізований банк вживає заходи щодо розірвання відповідних договорів фінансового лізингу та повернення об`єктів лізингу, які знаходяться в оренді в компаній-заявників.

За даними Приватбанку, на кінець І кварталу-2020 обсяг портфелю кредитів і дебіторської заборгованості за фінансовим лізингом, який він пов`язує з колишніми акціонерами, становив 218,1 млрд грн (на кінець 2019 року – 210,6 млрд грн, на кінець 2018 року – 212,8 млрд грн).

Раніше Ігор Коломойський публічно заперечував інформацію НБУ, що близько 95% корпоративного портфелю Приватбанку, який сформувався до націоналізації, – це були інсайдерські позики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua