Денисовій знадобилося 3,5 млн на створення сайту Уповноваженого ВРУ з прав людини


Денисовій знадобилося 3,5 млн на створення сайту Уповноваженого ВРУ з прав людини

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова звернулася до Кабінету міністрів з проханням виділити 14,5 млн грн з Фонду боротьби з COVID-19. 3,5 млн грн з вказаної суми мають піти на створення офіційного сайту Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Про це йдеться в листі Уповноваженого до КМУ, який оприлюднила експертна організація StateWatch. 10 млн грн з них планується витратити на ремонт адміністративної будівлі, 3,5 млн грн – на створення веб-сайту, а також 1 млн грн – на відрядження в рамках національного превентивного механізму.

Прохання про виділення 10 млн грн на ремонт будівлі Секретаріату Уповноваженого з прав людини обґрунтовується скороченням передбачених на 2020 рік видатків на проведення капітального ремонту.

За словами Денисової, безповоротне вилучення зазначених витрат і перенесення термінів проведення ремонту призведе до таких наслідків: втрата результатів проведених капітальних робіт фасаду в 2019 році на суму 22 млн грн; навантаження на державний бюджет в 2021 році в зв’язку з необхідністю компенсувати кошти, передані до Фонду боротьби з COVID-19 протягом цього року; збільшення договірної ціни в майбутньому.

Це прохання вона аргументує тим, що діючий сайт був розроблений на морально застарілій платформі і не підлягає оновленню, а тому має певні технічні обмеження.

Уповноважена апелює до того, що сайт має слабку систему захисту, через що він повсякчас піддається кібератакам і блокується. Запитувані кошти на створення сайту Уповноважена пропонує розподілити таким чином: створення технічного завдання – 525 тис. грн; розробка прототипу веб-порталу – 700 тис. грн; розробка, тестування і введення в експлуатацію – 2,275 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua