Київ буде «жорстко реагувати» на незаконні будівництва - Кличко


Київ буде «жорстко реагувати» на незаконні будівництва - Кличко

Столична влада Києва продовжить жорстко реагувати на випадки незаконного будівництва та невиконання забудовниками своїх зобов’язань. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Нам потрібно активізувати роботу комісії з проблем незаконних забудов. Сьогодні вранці, разом з поліцією, я був на одному з таких об’єктів. Ярославів Вал. Історичний центр міста. Забудовник там зовсім втратив розум. Там, за документами, мало бути аварійне укріплення будинку. Втім, ці люди звели нову будівлю – 5 поверхів під землю! Нам потрібні конкретні рішення та конкретні дії. Ми повинні оперативно і суворо реагувати на дії безвідповідальних забудовників. Аби інші розуміли, що в місті треба дотримуватися закону. І що треба поважати киян», – наголосив мер столиці.

Читайте також: Середні ціни на квартири в новобудовах Києва

Він зазначив, що подібні дії забудовників завдають шкоди не тільки зовнішньому вигляду міста, а й можуть призвести до техногенних катастроф.

Мер столиці також закликав представників правоохоронних органів на постійній основі долучитися до роботи з активістами. І оперативно реагувати на звернення мешканців міста щодо можливих незаконних будівництв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua