Прокуратура запідозрила розтрату 350 мільйонів на будівництві Великої Окружної у Києві


Прокуратура запідозрила розтрату 350 мільйонів на будівництві Великої Окружної у Києві

Прокуратура Києва повідомляє, що вживає заходів для попередження безпідставної розтрати 354 мільйонів гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

“Прокуратура міста Києва під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні встановила факт порушення державних інтересів при здійсненні закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»”, – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що у квітні 2020 року комунальним підприємством «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» здійснювалася закупівля послуг з виконання додаткових робіт з будівництва відрізку Великої Окружної дороги протяжністю 1,8 км на загальну суму 354,2 млн грн.

При цьому комунальним підприємством було безпідставно застосовано переговорну процедуру закупівлі, тобто без проведення аукціону, та укладено з товариством договір на виконання цих робіт за бюджетні кошти. Таким чином, державні закупівлі були проведені без конкурентних засад, а територіальна громада втратила можливість провести роботи за меншу суму коштів.

Прокуратура міста звернулась до суду з позовом про визнання незаконним, скасування рішення тендерного комітету та визнання недійсним укладеного договору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua