0 800 307 555
0 800 307 555

Google почне тестувати аналог функції AirDrop для Android


Google почне тестувати аналог функції AirDrop для Android

Перші повідомлення про те, що Google працює над аналогом функції AirDrop для Android, з’явилися ще влітку минулого року. І ось зараз Google підтвердила розробку Nearby Share – деякі користувачі вже отримали доступ до функції в рамках бета-тестування. У коментарі Android Police представник Google підтвердив факт тестування функціональності з обмеженим число користувачів.

«Зараз ми проводимо бета-тестування нової функції Nearby Share, про яку незабаром планує розповісти докладніше», – повідомив представник Google в коментарі Android Police. «Наша мета – запустити функцію на пристроях під управлінням ОС Android версії 6.0 і вище, а також на інших платформах».

Читайте також: Нові комп’ютери Mac на процесорах Apple не будуть підтримувати встановлення Windows

Працює технологія Nearby Share в точності, як Apple AirDrop. Тобто, забезпечує простий і зручний спосіб обміну файлами між двома смартфонами з Android, що знаходяться поблизу. Початкове підключення пристроїв виконується з використанням Bluetooth, а безпосередньо передача здійснюється з використанням з’єднання Wi-Fi. По суті, Nearby Share – еволюційний розвиток застарілої технології Android Beam. Вона використовувала NFC і Bluetooth, і відправилася на звалище історії з виходом Android 10.

За словами оглядача Android Police, якиц випробував нову функціональність, з її допомогою можна ділитися не тільки зображеннями і відео, але і посиланнями і твітами. Функція Nearby Sharing включається в швидкому меню налаштувань Android. Крім того, несанкціонована помилкова відправка потенційно небезпечного файлу виключена, оскільки необхідно вручну підтвердити прийом файлу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua