Число мільярдерів у світі зросло до рекордних 2825 у 2019 р.


Число мільярдерів у світі зросло до рекордних 2825 у 2019 р.

Число мільярдерів в світі і загальна вартість їхніх статків у 2019 році значно зросли після скорочення роком раніше, досягнувши рекордних показників.

Про це свідчать дані аналітичної компанії Wealth-X.

Згідно з “Переписом мільярдерів”, опублікованим компанією, в світі торік налічувалося 2825 мільярдерів, що на 221, або на 8,5%, більше, ніж в 2018 році. Загальна вартість їхніх статків збільшилася на 10,3% в річному вираженні і досягла $9,4 трлн.

У 2018 році кількість мільярдерів знизилася на 5,4%, а загальна вартість їхніх статків скоротилася на 7%, за даними Wealth-X.

Зростання числа мільярдерів, незважаючи на уповільнення темпів підйому світової економіки і складну геополітичну обстановку, включаючи Brexit і торгову війну між США і Китаєм, зумовлене головним чином хорошою динамікою фінансових ринків, зазначає компанія.

У Північній Америці в минулому році налічувалося 834 мільярдери (зростання на 11,2%) з сукупним розміром багатства в $3,5 трлн (збільшення на 13,8%). В Азії їх число становило 758 осіб (підвищення на 12%) із загальним капіталом в $2,4 трлн (зростання на 11%).

Серед країн лідерами за кількістю мільярдерів в 2019 році залишалися США (788 осіб) і Китай (342 особи).

У Нью-Йорку налічувалося 113 мільярдерів зі статками у $1 млрд. Далі йдуть Гонконг (96 осіб) і Сан-Франциско (77 осіб). Пекін посів шосте місце з 57 мільярдерами.

У дослідженні Wealth-X також проаналізували статки мільярдерів в поточному році з урахуванням пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 і її негативного впливу на світову економіку і фондові ринки. Згідно з попередніми даними, багато галузей економіки, включаючи автомобільну, аерокосмічну і оборонну промисловість, фіксують зниження як числа мільярдерів, так і їх сукупних статків за перші п’ять місяців поточного року. Водночас в таких сферах, як страхування і охорона здоров’я, спостерігається поліпшення показників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua