Amazon готова купити розробника робомобіль Zoox за 1 мільярд доларів


Amazon готова купити розробника робомобіль Zoox за 1 мільярд доларів

Інтернет-компанія Amazon погодилася заплатити понад $1 млрд за стартап Zoox, що займається розробкою електромобілів з підтримкою технології автономного водіння.

Про це повідомив ресурс The Information з посиланням на джерела.

Про ведення переговорів між Amazon і Zoox написав минулого місяця ресурс The Wall Street Journal, який повідомив також, що за результатами раунду інвестування в 2018 році вартість стартапа оцінювалася в $3,2 млрд. Як припускали тоді джерела, вартість угоди в даний час навряд чи перевищить $1 млрд.

Завдяки угоді Amazon поповнить зростаючий парк засобів автоматизації, що включає безпілотники, складських роботів і міні-транспорт з доставки. Робота Zoox над створенням автономних електричних транспортних засобів може також гармонійно поєднуватися з ініціативами Amazon по боротьбі з кліматичними змінами планети.

На початку минулого року Amazon збільшила свої інвестиції в автомобільний сектор, взявши участь в раунді фінансування стартапу з розробки самокерованих автомобілів Aurora Innovation Inc і вклавши в проект $530 млн.

The Information стверджує, що про угоду з Zoox може бути оголошено вже в п’ятницю. Поки незрозуміло, чи буде Amazon використовувати технологію Zoox у власних цілях чи вона візьме участь в реалізації планів Zoox по запуску сервісу роботаксі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua