Мінфін розширив перелік банків-агентів з оформлення простроченої бюджетної заборгованості з ПДВ цінними паперами


19 березня 2004 року Міністерство фінансів України розширило перелік банків-агентів з оформлення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики. До списку додалось шість банків.

№ з/п МФО Название банка
1 321024 АБ "Кліринговий Дім"
2 351629 ВАТТ "Мегабанк"
3 334828 ВАТТ АКБ "Капітал"
4 304988 АБ "Український комунальний банк"
5 335946 ВАТТ КБ "Південкомбанк"
6 300658 ВАТТ „Міжнародний комерційний банк”

На сьогодні до переліку банків-агентів з оформлення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики внесено 56 банків.

Ці комерційні банки також можуть брати безпосередню участь у розміщеннях облігацій внутрішніх державних позик, що проводяться Національним банком України за дорученням Міністерства фінансів України.

Міністерство фінансів відповідно до пункту 6 Порядку випуску, обігу, погашення облігацій внутрішньої державної позики із строком обігу п’ять років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2003 року № 2014 “Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для погашення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість” та п. 1.1 спільного наказу Міністерства фінансів України, Державного казначейства України і Державної податкової адміністрації України від 14.01.2004 р. №8/4/18 „Про затвердження заходів щодо випуску облігацій внутрішньої державної позики для погашення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.02.2004 р. за №180/8779, повідомляє, що функції агентів з оформлення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики можуть виконувати комерційні банки, що є клієнтами депозитарію Національного банку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua