768
Добудова Дарницького мосту в Києві обійдеться в 1,2 мільярда (фото)
— Казна та Політика
Вартість робіт після завершення будівництва залізнично-автомобільного мосту через річку Дніпро в Києві становить 1,2 мільярда гривень. Ще 500 мільйонів гривень піде на погашення боргів перед підрядником.
Детальний перелік робіт включає будівництво автодорожньої розв’язки з Дніпровської набережної на Лівому березі, добудову мереж освітлення, завершення будівництва автодороги від залізничної платформи “Лівий берег” до вул. Привокзальної та завершення будівництва водогону довжиною 1,2 км.
Читайте також: В Україні пропонують будувати платні дороги і мости
За словами першого заступника Міністра інфраструктури Дмитра Абрамовича, остаточна вартість добудови автомобільної складової може бути визначена тільки після коригування проєктно-кошторисної документації.

“Технічного аудиту не було сім років, незрозуміло, в якому стані конструкції”, – говорить радник Київського міського голови Максим Бахматов.
Довідка Finance.ua:
- Раніше повідомлялося: мости, які добудують і відремонтують в першу чергу. Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) вважає, що в 2020 році пріоритетними для ремонту і будівництва є мостові переходи в Запоріжжі, Миколаєві та Кременчуці.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
В уряді обіцяють підвищити базову пенсію
В уряді назвали суму, яку Україна потребує на 2026 рік
Попри податкові пільги, Дія. City не охопила навіть половину галузі — нардеп
Порушення комендантської години: які штрафи пропонують — законопроєкт
Місія МВФ приїде до України наприкінці серпня
Уряд готує нову формулу розрахунку пенсій