Укренерго впроваджує систему управління обмеженнями генерації з ВДЕ


Укренерго впроваджує систему управління обмеженнями генерації з ВДЕ

ПрАТ “НЕК “Укренерго” впроваджує програмне забезпечення, яке дозволить автоматизувати формування та надання оперативних диспетчерських команд на зміну поточного навантаження генерації з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

НЕК «Укренерго» впроваджує Систему управління обмеженнями ВДЕ – програмне забезпечення, яке дозволить автоматизувати формування та надання оперативних диспетчерських команд на зміну поточного навантаження генерації з ВДЕ», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що система дозволяє надавати команди одночасно на велику кількість електричних станцій. При цьому будуть збережені принципи пропорційності і недискримінаційності при застосуванні обмежень генерації. Доступ до системи управління обмеженнями ВДЕ здійснюється відповідно до технічних вимог, визначених в інструкції для організації каналів зв’язку, яка розміщена на корпоративному сайті Укренерго в розділі «Єдине вікно (Приєднання)» у вкладці “Система управління обмеженнями ВДЕ”.

Компанія запевняє, що система значно вдосконалить і спрощує обмін інформацією між оператором системи передачі і учасниками ринку, налагоджує оперативну взаємодію, а також усуває ризики помилок при обміні оперативними командами і є одним з інструментів забезпечення надійної роботи об’єднаної енергосистеми України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua