Американська компанія Freedom Holding купує 20% акцій "Української біржі"


Американська компанія Freedom Holding купує 20% акцій "Української біржі"

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму засіданні 3 червня погодила купівлю американською компанією Freedom Holding, яка є материнською компанією учасника фондового ринку України «Фрідом Фінанс Україна», 20% акцій компанії «Українська біржа», яка також є учасником вітчизняного фондового ринку.

Про це повідомила пресслужба «Української біржі».

Голова правління “Української біржі” Артемій Єршов зазначив, що входження в капітал біржі потужного іноземного інвестора є позитивним сигналом для фондового ринку нашої країни. «Це говорить про те, що не тільки місцеві гравці, а й системні міжнародні інвестори бачать хороший потенціал в ринку і вірять у швидке відновлення української економіки», – цитує пресслужба слова Єршова.

Freedom Holding – корпорація, зареєстрована в США за законами штату Невада і має кілька дочірніх підприємств, які надають широкий спектр послуг в інвестиційній сфері: роздрібні брокерські операції з цінними паперами, дослідження, консультації в галузі інвестицій, вивчення ринку, надання корпоративних, банківських і андеррайтингових послуг. Філії та офіси компанії присутні в Росії, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Україні, Німеччині, на Кіпрі. “Українська Біржа” – провідний організований ринок акцій і термінових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували в березні 2009 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua