Пільговики зменшили борги за газ перед Нафтогазом майже на 2%


Пільговики зменшили борги за газ перед Нафтогазом майже на 2%

Заборгованість підприємств, які отримують газ від НАК “Нафтогаз України” на пільгових умовах, досягла 69,5 млрд грн, зменшившись за тиждень на 1,9%. Про це повідомили УНН в прес-службі компанії.

“Заборгованість контрагентів, які отримують газ від Нафтогазу на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), склала 69,5 млрд грн (зменшення на 1,3 млрд грн, або 1,9% за тиждень)”, – йдеться в повідомленні.

На 2 червня сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК становить близько 45,3 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 663 млн грн (1,4%), зокрема, виробників тепла – на 435 млн грн (1,1%), підприємств ТЕЦ (виробництво електроенергії) – на 228 млн грн (2,9 %).

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 24,3 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 671 млн грн (2,7%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень зменшилася на 25 млн грн (0,7%) і становить близько 3,6 млрд грн.

Заборгованість КП ВО Київради “Київтеплоенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 279 млн грн (7,4%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго становить близько 3,5 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua