Мінфін зменшив план для митниці на 9 мільярдів гривень, щоб показати її ефективність - Нефьодов


Мінфін зменшив план для митниці на 9 мільярдів гривень, щоб показати її ефективність - Нефьодов

Міністерство фінансів України в травні поточного року зменшило план для Державної митної служби, в порівнянні з квітнем, на 9,1 млрд грн, щоб показати ефективність її роботи і перевиконання плану.

Про це повідомив екс-глава митної служби Максим Нефьодов на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Зайшов на сайт Держказначейства. У квітні “неефективний Нефьодов” зібрав у загальний фонд держбюджету 19,6 млрд грн. У травні без мене митниця зібрала на мільярд менше – 18,6 млрд грн. Зате сам план, в порівнянні з квітнем, Мінфін зменшив на 9,1 млрд грн (!!!). Очевидно, була ідея показати, що раніше план не виконувався, а ось тепер як понесеться. Але чомусь понеслося в зворотному напрямку”, – написав Нефедов.

Також він зазначив, що 22 травня в країні було введено адаптивний карантин і відкрито низку пунктів пропуску на кордоні, що мало дати позитивний ефект на обсяг митних надходжень до держбюджету. “І взагалі-то мав бути якийсь відкладений попит, накопичені товари повинні заїхати, на відміну від квітня”, – додав екс-глава митної служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua