Шмигаль: "5-7-9%" на сьогодні стала практично програмою 0%


Шмигаль: "5-7-9%" на сьогодні стала практично програмою 0%

Ставки за кредитною програмою “5-7-9” фактично знизилися для позичальників до 0%. Програма дозволяє рефінансувати старі кредити для малого бізнесу.

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, програма “5-7-9%” на сьогодні стала практично програмою 0% і дає можливість малому і мікробізнесу рефінансувати свої існуючі кредити.

“Уже в 9 банках підписані угоди під 0% з відтермінуванням сплати тіла кредиту на 1 рік. Програма “5-7-9%” трансформована в програму 0% під кредити для малого і мікробізнесу”, – підкреслив Шмигаль.

Як повідомив прем’єр, на сьогодні видано понад 250 млн грн кредитів, але цього точно було недостатньо в карантинних і кризових умовах.

“Тому Кабмін пропонує ВР підтримати програму “Нові гроші”, ми зможемо розглядати можливість видачі малому, середньому і мікробізнесу кредитів під дешеві відсотки”, – заявив він.

Що передбачає програма “Нові гроші”. Кредитування на 5 млрд грн для мікро, малого і середнього бізнесу, держава гарантує 80% тіла кредиту перед банком.

Довідка Finance.ua:

  • Програма “Нові гроші” передбачатиме фінансування мікро- і малих підприємств, тобто компаній з оборотом в еквіваленті до 10 млн євро. Мета її – надати фінансування на першочергові цілі: виплати зарплати, оплати комунальних послуг, оренди, податкових та обов’язкових платежів.
  • При цьому програма міститиме вимоги щодо фонду оплати праці та кількості персоналу позичальників.
  • Малий і середній бізнес зможе залучити кредити під державні гарантії за програмою “Нові гроші” під особисту поруку.

До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції за кредитами в Україні. Щоб допомогти вам з вибором кредиту, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. За його допомогою можна швидко і комфортно обрати необхідний саме вам кредитний продукт.

Помічник за кредитами

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua