Обсяги замовлень з AliExpress під час карантину зросли на 74% - Укрпошта


Обсяги замовлень з AliExpress під час карантину зросли на 74% - Укрпошта

Логістичний оператор “Цайняо” (Cainiao Network належить Alibaba Group) з початку року відправив українським покупцям AliExpress близько 665 000 кілограм посилок, що на 74% більше, ніж у минулому році.

Про це повідомляє пресслужба “Укрпошти”.

«У перші 2 тижні карантину ми спостерігали стрімке скорочення замовлень, а вже у квітні обсяги замовлень почали відновлення і на сьогодні відновилися практично до рівнів 2019 року, адже клієнти переконуються, що шопінг закордоном лишається надійним. Загалом у світі було відмінено 95% всіх пасажирських рейсів, якими транспортується і пошта. Але нам з партнерами вдалося швидко запустити альтернативні рішення вантажного авіасполучення, щоб витримати терміни доставки», – відзначив перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

Терміни доставки товарів:

 • середній термін доставки посилок в країну склав близько 30 днів;
 • скороченню термінів сприяв запуск прямих вантажних рейсів «Цайняо» із замовленнями AliExpress до європейських хабів із доставкою на склади Укрпошти у Львові.

«Під час карантину покупці продовжили активно замовляти на AliExpress. У порівнянні з минулим роком загальний обсяг замовлень виріс на 74%, при цьому нові маршрути дали можливість навіть скоротити терміни доставки посилок в Україну. І ми продовжимо працювати над новими каналами доставки, які дозволять зробити покупки ще більш приємними», – відзначає генеральний директор «Цайняо» в Східній Європі В’ячеслав Савін.

Найпопулярніші товари: електроніка, одяг, асортимент для дому і саду, а також дитячі товари та товари для краси і здоров’я.

Довідка Finance.ua:

19 травня Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт 2788-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв’язку”, який передбачає розширення фінансових послуг “Укрпошти”.

Законопроєкт пропонує дозволити поштовому оператору надавати такі послуги:

 • відкривати й обслуговувати поштові рахунки на території України для зарахування зарплат, пенсій, державних соціальних допомог, торговельної виручки;
 • виконувати розрахункові банківські операції;
 • здійснювати валютообмінні операції;
 • проводити емісію платіжних карток для обслуговування поштових рахунків тощо.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua