ПУМБ став першим в Україні банком-емітентом, який приєднався до оновленої технології захисту платежів Visa


ПУМБ став першим в Україні банком-емітентом, який приєднався до оновленої технології захисту платежів Visa

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став першим банком-емітентом, який почав використовувати оновлену програму Visa Secure, яка допомагає підвищити безпеку онлайн-транзакцій.

З 29 травня ПУМБ почав використовувати сервіс додаткового захисту Visa Secure з оновленим протоколом 3-D Secure 2.1 (EMV 3-D Secure) для карток Visa.

3-D Secure 2.1 – це оновлений протокол обробки інтернет-транзакцій. Його призначено для додаткової безпеки платежів (захист від несанкціонованого використання даних картки) під час здійснення покупок в Інтернет-магазинах з використанням платіжної картки.

Оновлений сервіс Visa Secure забезпечує більш надійний захист від шахрайства, дозволяє зробити оплату зручнішою для власників карток і збільшити кількість завершених покупок, забезпечуючи таким чином переваги як власникам карток, так і торгово-сервісним підприємствам і банкам.

«Оновлений сервіс допоможе нам більш детальніше аналізувати кожну транзакцію, щоб протидіяти шахрайським операціям. А наші клієнти зможуть ще зручніше розраховуватись за товари та послуги, економлячи свій час», – прокоментувала керівниця процесингового центру ПУМБ Аліна Боброва.

«Українські споживачі звикли, що вони в будь-який момент можуть зробити онлайн-покупку за допомогою мобільного пристрою, і розраховують на зручність та безпеку. Саме зараз, коли електронна комерція в Україні зростає дуже стрімкими темпами, приходить на допомогу Visa Secure, яка дозволяє власникам карток оплачувати покупки просто, швидко і зручно», – зазначає Світлана Чирва, регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі, Молдові.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua