Нацбанк отримав від Ярославського документи на Банк Кредит Дніпро


Нацбанк отримав від Ярославського документи на Банк Кредит Дніпро

Національний банк знаходиться тільки на півдорозі до відповіді на питання, чи зможе бізнесмен Олександр Ярославський купити Банк Кредит Дніпро у Віктора Пінчука.

«Ми отримали пакет документів від пана Ярославського на початку квітня, зараз він в роботі», – повідомила перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова в інтерв’ю.

НБУ вивчає ці документи, репутацію покупця і його здатність володіти банком.

«Для ухвалення рішення нам необхідно отримати додаткову інформацію. Для нас важливими є ділова репутація покупця, майбутня бізнес-модель банку – що і як акціонер планує робити, а також розуміння, чи є у акціонера можливість і готовність за необхідності фінансово підтримувати банк капіталом», – перерахувала Катерина Рожкова.

При цьому НБУ спілкується і з покупцем, і з керівництвом банку.

«За усіма цими пунктами ми працюємо з командою пана Ярославського і Банком Кредит Дніпро. Коли будуть результати, зможемо щось сказати. Поки ми ще навіть половини дороги не пройшли», – сказала вона.

Олександр Ярославський, який раніше володів Укрсиббанком, вже отримав дозвіл Антимонопольного комітету України на купівлю Банку Кредит Дніпро у Віктора Пінчука.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua