Всі київські маршрутки повинні бути обладнані валідаторами для електронного квитка


Всі київські маршрутки повинні бути обладнані валідаторами для електронного квитка

Після тривалої перерви в Києві нарешті запрацював громадський транспорт, при цьому столичний метрополітен використав цей перепочинок для повної відмови від жетонів і переходу на Kyiv Smart Card.

Виявляється, в КМДА розраховують остаточно перевести на електронні квитки не тільки комунальний, але комерційний транспорт, що працює в режимі маршрутного таксі.

Згідно з відповіддю комунальної служби перевезень на журналістський запит, це має статися вже 1 липня 2020 року, після закінчення тестового періоду експлуатації 30 червня 2020 року.

Нагадаємо, що наказ Департаменту транспортної інфраструктури КМДА від 12 лютого 2020 року зобов’язував всіх приватних перевізників встановити і підключити в маршрутних автобусах валідатори для електронного квитка до першого квітня, однак у зв’язку з пандемією коронавірусу терміни зрушили. Тоді ж експерти з транспорту і приватні перевізники заявляли, що виконати цю вимогу неможливо.

При цьому ще в 2018 році власники маршруток Києва звернулися в КМДА з вимогою запровадити модель, за якою збір коштів за проїзд має здійснювати столична влада. А вже після цього, на основі кількості виконаних за день рейсів, перевезених пасажирів та інших показників перевізникам мала виплачуватися «винагорода за фактично виконану транспортну роботу».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua