Apple купила канадський стартап Inductiv для подальшого вдосконалення Siri


Apple купила канадський стартап Inductiv для подальшого вдосконалення Siri

Apple купила Inductiv Inc., канадський стартап в галузі машинного навчання, з метою подальшого вдосконалення голосового помічника Siri, а також технологій штучного інтелекту і Data Science.

Про це повідомив редактор Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman).

“В останні тижні команда інженерів з Inductiv (Ватерлоо, провінція Онтаріо) приєдналася до Apple, щоб зайнятися Siri, машинним навчанням і Data Science. Apple підтвердила угоду, заявивши, що “час від часу купує невеликі технологічні компанії і зазвичай не обговорює свої цілі або плани”, — повідомив Гурман.

Крім профілів співробітників в LinkedIn, у стартапу немає присутності в Інтернеті, але, згідно з публікацією, ним розроблена технологія, яка використовує ШІ для виявлення і виправлення помилок в даних, що важливо для машинного навчання і відноситься до галузі Data Science.

Раніше Apple найняла фахівців у цій галузі, в тому числі кількох інженерів з консалтингової компанії Silicon Valley Data Science в 2018 році. Передбачається, що Apple продовжує модернізацію технології, використовуваної в Siri, інших продуктах і сервісах з підтримкою ШІ.

Як зазначає Гурман, в останні роки Apple придбала цілу низку компаній, що займаються ШІ і даними, в тому числі Tuplejump, Laserlike, Turi і Perceptio. Тільки в цьому році компанія купила Voysis для поліпшення розпізнавання мови інтелектуальним асистентом Siri, стартап в сфері віртуальної реальності NextVR і розробника популярного погодного додатку Dark Sky.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua