Технологічні компанії розробляють натільний датчик для контролю температури тіла


Технологічні компанії розробляють натільний датчик для контролю температури тіла

Група американських компаній працює над розробкою натільного датчика у вигляді невеликого пластиру, який можна використовувати для моніторингу температури тіла. Передбачається, що він допоможе виявляти хворих на COVID-19, оскільки підвищена температура є одним із симптомів захворювання.

У наклейці буде спеціально розроблена мікросхема, випуск якої планується освоїти на підприємстві в Міннесоті, керованому компанією SkyWater Technology. Їй допомагають фірма Linear ASICs з Огайо, інвестиційна фірма Asymmetric Return Capital, що розробляє мікросхеми і базується в штаті Нью-Йорк. За словами представників компаній, пластир буде закріплюватися на шкірі і підключатися до смартфону за бездротовим каналом.

Проєкт є частиною більш широкого партнерства з двома іншими фірмами: виробником програмного забезпечення SensiML, дочірнім підприємством QuickLogic і постачальником послуг охорони здоров’я на дому Upward Health. Партнери сподіваються використовувати штучний інтелект для аналізу сигналів, таких як звуки кашлю, для виявлення симптомів COVID-19. Ці результати потім можуть бути використані для створення сенсорних систем, які зможуть перевіряти наявність вірусу і сповільнювати його поширення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua