Boeing оголосив про плани звільнити кожного десятого співробітника


Boeing оголосив про плани звільнити кожного десятого співробітника

Компанія Boeing Co повідомила в середу, що скорочує понад 12 тис. робочих місць в США, включаючи 6 770 вимушених звільнень, на тлі реорганізації через пандемію коронавірусу.

Boeing також повідомила, що планує скоротити ще кілька тисяч співробітників в найближчі місяці, але не уточнила, де саме.

Авіавиробник скорочує витрати, оскільки різке падіння попиту на літаки під час пандемії посилило кризу для компанії, яка у 2019 зіткнулася з припиненням експлуатації своїх лайнерів 737 MAX після двох катастроф.

Boeing повідомила, що відновила виробництво 737 MAX “низькими темпами” на заводі в Рентоні, штат Вашингтон. У квітні Рейтер повідомило, що регулятори, як очікується, схвалять відновлення польотів MAX не раніше серпня.

У квітні компанія оголосила, що до кінця 2020 року скоротить 10% штату в усьому світі, який зараз становить 160 тис. людей.

Boeing повідомила в середу, що 5 520 співробітників в США звільняться за власним бажанням, але повідомила 6 770 працівників про вимушені звільнення. Голова компанії Девід Калхун повідомив співробітникам в електронному листі, що “руйнівний вплив пандемії на авіаційну галузь означає глибоке скорочення кількості комерційних літаків і послуг, які знадобляться нашим клієнтам протягом наступних декількох років, що своєю чергою означає меншу кількість робочих місць на наших лініях і у наших офісах… Шкода, що немає іншого способу”.

Boeing повідомила, що розраховує відновити постачання 737 MAX в третьому кварталі після отримання схвалення регуляторів, поступово збільшивши їх до 31 літака в місяць протягом 2021 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua