Криклій пояснив, чому УЗ не пускає поїзди в Чернівецьку та Закарпатську області


Криклій пояснив, чому УЗ не пускає поїзди в Чернівецьку та Закарпатську області

Укрзалізниця технічно готова запустити щонайменше 42 пасажирські поїзди з 1 червня, однак, рішення про можливість відкриття рейсів приймають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив міністр Інфраструктури України Владислав Криклій.

«Коли і які рейси можуть відкритися, визначають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вони формують відповідне рішення про можливість послаблення з карантину та відновлення сполучення», – підкреслив він.

За словами міністра, на сьогодні є рішення обласних комісій щодо відновлення сполучення в Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Полтавській і Черкаській областях. «Обласні комісії Чернівецької та Закарпатської областей не дозволили відновлення руху. Обласні комісії Тернопільської та Хмельницької областей дозволили запустити тільки приміське сполучення.

Інші регіони ухвалять рішення додатково протягом 28-30 травня», – зазначив Криклій. Крім того, міністр повідомив, що з 1 червня продаж проїзних документів може здійснюватися відразу за 90 днів до дати відправлення, а не за 45-60, як було раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua