Кожна шоста молода людина у світі залишилася без роботи через COVID-19


Кожна шоста молода людина у світі залишилася без роботи через COVID-19

Кожна шоста молода людина до 29 років у світі припинила роботу з початку пандемії COVID-19. При цьому ті, хто залишається зайнятим, скоротили свій робочий час на 23%.

Про це йдеться в доповіді Міжнародної організації праці (МОП).

Читайте також: Третина малих підприємців втратили понад 50% доходів – опитування

За даними доповіді, пандемія непропорційно зачіпає молодь, а суттєве і швидке зростання безробіття серед молоді, яке спостерігається з лютого, зачіпає молодих жінок більше, ніж молодих чоловіків.

Пандемія завдає потрійного удару по молоді. Вона не тільки руйнує їхню зайнятість, але також підриває освіту і професійну підготовку і створює серйозні перешкоди на шляху тих, хто прагне вийти на ринок праці або змінює роботу.

Рівень безробіття серед молоді у 2019 році склав 13,6%, що було вище, ніж в будь-якій іншій групі. У всьому світі налічувалося близько 267 млн молодих людей, не зайнятих роботою або навчанням.

“Економічна криза через COVID-19 вражає молодь, особливо жінок, сильніше і швидше, ніж будь-яку іншу групу. Якщо ми не зробимо істотних і негайних дій для поліпшення їхнього становища, наслідки вірусу можуть залишатися з нами десятиліттями. Якщо їхній талант і енергія відсунуті на другий план через брак можливостей чи навичок, це зашкодить всьому нашому майбутньому і зробить набагато тяжчим відновлення економіки після COVID”, – сказав генеральний директор МОП Гай Райдер.

МОП також оновила оцінку скорочення робочого часу порівняно з четвертим кварталом 2019 року. За оцінками, в I кварталі 2020 року було втрачено 4,8% робочого часу.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua