За квітень вклади в банках зросли більш ніж на 4 млрд грн (інфографіка)


За квітень вклади в банках зросли більш ніж на 4 млрд грн (інфографіка)

Станом на 1 травня 2020 року загальна сума вкладів фізичних осіб (у т.ч. фізичних осіб-підприємців) у банках-учасника Фонду гарантування вкладів склала 524,33 млрд грн.

Про це повідомляє Фонд гарантування.

Нагадаємо на 1 квітня 2020 року вкладники тримали в банках 520,24 млрд грн.

Сума вкладів фізичних осіб на початок травня 2020 року:

  • вклади в національній валюті – 302,47 млрд грн;

*вклади в іноземній валюті – 221,86 млрд грн.

Кошти 98,2% вкладників у банках-учасниках Фонду є повністю захищеними вкладами (у розмірі від 10 грн до 200 000 грн). Гарантіями Фонду повністю покривається 41,9% від загальної суми вкладів, що становить 219,44 млрд грн.

Частка ФОП у структурі вкладників становить 3,0%, а загальна сума їх вкладів на 1 травня 2020 року склала 32,71 млрд грн (6,2% від загальної суми вкладів). Нагадаємо, з 1 січня 2017 року під гарантії ФГВФО підпадають вклади фізичних осіб-підприємців.


Інфографіка ФГВФО

Довідка Finance.ua:

  • Падіння ставок за депозитами, яке призупинилося в період карантину, незабаром продовжиться. Банки знизять ставки за депозитами нижче, ніж 10%.
  • Раніше повідомлялося, що має зробити ФГВФО, щоб збільшити суму гарантування вкладів. Перше: реструктуризувати борг Фонду перед Міністерством фінансів, тому що для підвищення суми гарантування треба мати відповідні фінансові ресурси. Друге: створити надміцну банківську систему, аби за гарантованими виплатами зверталося якомога менше осіб.

До речі, ви можете отримувати більше з вашого депозиту. Finance.ua домовився з банками, щоб ви могли отримати «Бонус до депозиту». Вигідну надбавку до відсотка можна оформити в три кроки.

Отримати бонус до депозиту 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua