Укргазбанк cтав найкращим банком у програмі торговельного фінансування IFC


Укргазбанк cтав найкращим банком у програмі торговельного фінансування IFC

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, член Групи Світового Банку) оголосила Укргазбанк найкращим банком-емітентом у Східній Європі у 2019 році. Банк отримав відзнаку за досягнення у рамках Глобальної програми IFC з підтримки торговельного фінансування, до якої ми долучилися восени 2017 року. УКРГАЗБАНК став кращим у номінації GTFP 2019 Best Issuing bank Partner in Eastern Europe.

Активну роботу у Глобальній програмі торговельного фінансування ми розпочали не так давно, порівняно з іншими банками, а от значних результатів ми досягли дуже швидко. Наша співпраця із потужною корпорацією IFC дозволяє відкривати нові ринки для українських виробників, збільшувати та розширювати зовнішньоторговельні операції, зрештою – стимулювати економічне зростання України. Для нас, як державного банку, особливо приємно достойно представляти нашу країну на теренах Європи та бути одним з небагатьох українських банків, який отримав цю почесну відзнаку!

— зазначив Голова Правління Кирило Шевченко.
Завдяки співпраці з IFC, ми першими в Україні почали інвестувати в екологічні проекти, де кожна інвестиція не тільки прибуткова, а й має потужний соціальний вплив. А приєднання до Глобальної програми підтримки торгівлі надало УКРГАЗБАНКУ можливість збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів своїх клієнтів, значно розширити географію партнерської мережі й підтримати зусилля, що спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua