Киянам розповіли, кого не пустять в метро після відновлення работи


Киянам розповіли, кого не пустять в метро після відновлення работи

Станції столичного метро в разі скупчення пасажирів будуть повністю або частково закривати на вхід.

Як повідомляє прес-служба міськдержадміністрації, про це йдеться в розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації №47.

Пасажирів будуть допускати в транспорт при наявності захисної маски. Кожні три години в салонах транспортних засобів повинні проводити дезінфекцію, а вагони метрополітену повинні дезінфікувати під час заходу поїздів в електродепо і на пункти технічного обслуговування.

Також дезінфекційні заходи кожні три години повинні здійснюватися на зупинках, в приміщеннях станцій для пасажирів на платформах, у вестибюлях і приміщеннях станцій метрополітену, а також обов’язково перед відкриттям станцій метро.

Крім того, в метрополітені повинні забезпечити санітарний контроль пасажирів на вході в приміщення станцій і при виявленні візуальних ознак гострого респіраторного захворювання – повинні проводити температурний скринінг.

Не повинні допускати в метро пасажирів з температурою тіла вище 37,2 або з ознаками інфекційного захворювання.

“У підземці також повинні забезпечити санітарну відстань не менше 1,5 метра між пасажирами в чергах до кас і терміналів самообслуговування, на платформах і в вестибюлях станцій. В разі скупчення пасажирів – обмежувати кількість пасажирів на станціях метрополітену (повне або часткове закриття на вхід) з метою дотримання санітарних відстаней”, – йдеться в повідомленні.

В КМДА нагадали, що, згідно з рішенням постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наземний громадський транспорт столиці відновлює свою роботу з 12.00 23 травня, метрополітен – з 25 травня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua