З початку року за "зеленим тарифом" сплачено майже 6 мільярдів гривень


З початку року за "зеленим тарифом" сплачено майже 6 мільярдів гривень

ДП “Гарантований покупець” станом на 22 травня сплатив за “зеленим тарифом” понад 5,7 млрд грн. Підприємство повністю розрахувалося лише за січень і лютий через борги з боку “Укренерго” (13,3 млрд грн). Про це повідомляє прес-служба підприємства.

З початку року ДП “Гарантований покупець” придбало у виробників електроенергії за “зеленим” тарифом близько 3470 МВт/год електроенергії.

“Укренерго” (основне джерело коштів для виконання зобов’язань перед виробниками) порушує порядок оплати послуг “Гарантованого покупця” з початку 2020 року. Загальний борг НЕК “Укренерго” наразы становить 13,3 млрд грн, з яких: 0,4 млрд грн – за січень; 2,6 млрд грн – за лютий; 3,0 млрд грн – за березень; 5,9 млрд грн – за квітень; 1,4 млрд грн – за травень.

“Зелений тариф” – причина подорожчання на 25% тарифів на електроенергію, яке в основному торкнеться середніх і малих підприємств, підключених до мереж обленерго. Підвищення тарифу з боку обленерго і “Укренерго”, в свою чергу, відбулося через те, що у них відібрали пільги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua