На ринку смартфонів в 2020 році очікується 15% спад через коронавірус


На ринку смартфонів в 2020 році очікується 15% спад через коронавірус

Аналітики DigiTimes Research прогнозують, що поставки смартфонів в глобальному масштабі в нинішньому році серйозно скоротяться. Причина – поширення коронавірусу, через який постраждали виробництва електроніки і вимушено закрилися роздрібні магазини.

За оцінками, минулого року по всьому світу було відвантажено приблизно 1,36 млрд «розумних» мобільних телефонів. У поточному році, за прогнозами DigiTimes Research, пандемія спровокує 15,4% падіння ринку. В результаті поставки знизяться до 1,15 млрд штук.

Слабкий попит серед кінцевих споживачів підірве ODM-постачання смартфонів. За підсумками року тут очікується 13,6% скорочення. Обсяг сегмента в кількісному вираженні складе 260 млн штук.

Дещо згладити негативний ефект від коронавірусу на ринку смартфонів допоможе розвиток мобільних мереж п’ятого покоління, який стимулює придбання нових 5G-апаратів користувачами. Однак в цілому галузь стільникових апаратів очікують далеко не найкращі часи.

Додамо, що коронавірус інфікував вже понад 5,2 млн осіб по всьому світу. Кількість смертельних випадків становить близько 335 тис.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua