Названо терміни виходу окулярів доповненої реальності від Apple


Названо терміни виходу окулярів доповненої реальності від Apple

Протягом деякого часу до нас доходили чутки про окуляри Apple AR. За словами аналітика Мінг-Чі Куо, Apple випустить пристрій в 2022 році.

Це пов’язано з попередніми чутками про Apple Ar Glasses, він також поділився деякими подробицями про деякі нові iPad від Apple. Компанія, очевидно, працює над новим 10,8-дюймовим iPad і або 8,5-дюймовим, або 9-дюймовим iPad Mini, 10,8-дюймова модель, мабуть, з’явиться в другій половині 2020 року, а iPad Mini – на початку 2021 року.

“Ми прогнозуємо, що Apple випустить нові 10,8-дюймові ‌iPad‌ і 8.5-9-дюймові iPad міні-моделі. GIS буде основним постачальником сенсорних панелей. Дві нові моделі iPad будуть слідувати стратегії продукту iPhone SE, а точками продажу стануть доступна ціна і використання швидких чіпів.

Ми вважаємо, що GIS буде основним постачальником сенсорних панелей для цих двох нових доступних моделей ‌iPad‌, оскільки компанія є найбільшим постачальником сенсорних екранів середнього розміру завдяки ціновим перевагам.

Дві нові доступні моделі iPad будуть значно сприяти збільшенню доходів GIS, оскільки на доступні моделі припадає 60-70% від загального обсягу поставок iPad”, – йдеться в аналітиці.

10,8-дюймовий iPad і 9-дюймовий iPad Mini будуть більш бюджетними пристроями, такими як iPhone SE.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua