Microsoft випустила менеджер пакетів Windows Package Manager


Microsoft випустила менеджер пакетів Windows Package Manager

Корпорація Microsoft анонсувала новий менеджер пакетів – Windows Package Manager. Цей інструмент дозволяє користувачам Windows встановлювати свої додатки за допомогою простої команди. В основному, він орієнтований на розробників, але інші користувачі теж можуть працювати з ним, якщо їх не бентежить командний рядок.

Багато користувачів у процесі чистки системи або налаштування нового комп’ютера змушені шукати, завантажувати і встановлювати потрібні програми. Windows Package Manager покликаний полегшити цей процес. За допомогою сценаріїв можна встановлювати додатки з командного рядка, минаючи етапи пошуку і завантаження вручну.

Магазин додатків Windows Store так і не став єдиним місцем, звідки можна було б встановити всі потрібні для роботи програми. Тому багато досвідчених користувачів вважають за краще використовувати менеджери пакетів, такі як Chocolatey, або вручну завантажувати додатки з інтернету. З Windows Package Manager завдання спроститься завдяки встановленню додатків з репозиторію. Наприклад, в його командному рядку можна ввести команду «winget install Steam», після чого в системі буде встановлена ​​остання версія клієнта Valve Steam. Хоча клієнт Steam так і не представлений в Windows Store, як і ряд інших популярних програм (Zoom, WinRAR, Logitech Harmony Remote і ін.), він доступний через winget. Користувачу не потрібно шукати сайт Steam, шукати на сайті розділ завантажень, завантажувати інсталяційний файл на комп’ютер і тільки після цього встановлювати. Менеджер пакетів усуває необхідність такої тривалої процедури встановлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua