IFC визнала Укргазбанк найкращим банком у Східній Європі за програмою торговельного фінансування


IFC визнала Укргазбанк найкращим банком у Східній Європі за програмою торговельного фінансування

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, член групи Світового банку) визнала Укргазбанк найкращим банком-емітентом у Східній Європі у 2019 році. Цього року перемога у номінації GTFP 2019 Best Issuing bank Partner in Eastern Europe дісталася держбанку.

Як зазначено на сайті банку, це відзнака роботи за досягнення у Глобальній програми IFC з підтримки торговельного фінансування, до якої держбанк долучився восени 2017 року.
 
Голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко зазначив, що співпраця з такою потужною корпорацією як IFC, дозволяє відкривати нові ринки для українських виробників, збільшувати та розширювати зовнішньоторговельні операції, таким чином стимулюючи економічне зростання України.
 
Завдяки співпраці з МФК, Укргазбанк першим в Україні почав інвестувати в екологічні проекти, де кожна інвестиція має потужний соціальний вплив. А приєднання до Глобальної програми підтримки торгівлі надало Укргазбанку можливість збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів своїх клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua