117
Xiaomi збільшила виручку на 13,6% в I кварталі
— Фондовий ринок
Китайський виробник електроніки Xiaomi Corp. збільшив виручку в першому кварталі на 13,6% відносно того ж періоду минулого року – до 49,7 млрд юанів (близько $7 млрд), повідомляється в прес-релізі компанії.
Аналітики прогнозували в середньому виручку на рівні $6,7 млрд, повідомляє CNBC.
Підвищенню виручки сприяло зростання продажів телефонів – до 29,2 млн проти 27,9 млн роком раніше, в тому числі дорогих моделей з підтримкою мереж зв’язку нового покоління 5G. У тому числі доходи від зарубіжних ринків підскочили на 47,8% і досягли 24,8 млрд юанів.
Середня ціна реалізації телефонів зросла до 1038 юанів з 968,3 юаня в першому кварталі 2019 року.
Валовий прибуток Xiaomi в минулому кварталі збільшився на 44,9% – до 7,56 млрд юанів, скоригований чистий прибуток зріс на 10,6% – до 2,3 млрд юанів.
Витрати на НДДКР склали в минулому кварталі 1,9 млрд юанів, що на 13,4% вище від показника роком раніше.
Xiaomi заснована в 2010 році. Компанія виробляє смартфони, планшети, ноутбуки, телевізори, “розумні” годинники та “розумні” велосипеди, а також пароварки і тестери води.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною