"Укроборонпром" хоче співпрацювати з приватним бізнесом у сфері розвитку безпілотників


"Укроборонпром" хоче співпрацювати з приватним бізнесом у сфері розвитку безпілотників

Державний концерн “Укроборонпром” шукає можливості для державно-приватної взаємодії у сфері ОПК та оптимальні механізми співпраці з приватними виробниками озброєння, у тому числі з розвитку авіаційних та наземних безпілотних апаратів оборонного та подвійного призначення.

Як наголошується в повідомленні на сайті концерну, співпрацю Державного концерну і приватного сектору вирішили обговорювати саме на прикладі безпілотних апаратів, оскільки вже розроблено велику кількість легких розвідувальних і моніторингових комплексів, але поки що на українському ринку немає бойових машин, поставлених на озброєння.

“За останні два місяці ми істотно просунулися в розробці продуктової стратегії інноваційних продуктів “Укроборонпрому” і відкриті до співпраці з приватним сектором за новими розробками. Ми працюємо на зближення потреб ринку і можливостей наших конструкторських бюро, щоб дійсно створювати, з одного боку, новітні зразки, які б були цікавими на ринку, а з іншого – безпосередньо задовольняти потреби Міноборони і Генштабу”, – заявила заступник генерального директора “Укроборонпрому” з інновацій Надія Васильєва, яку цитує пресслужба.

З метою пошуку механізмів співпраці “Укробронпром” провів круглий стіл з Міністерством оборони України, Лігою оборонних підприємств та Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння. У дискусії взяли участь близько 30 учасників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua