ВР хоче змінити Кодекс про процедури банкрутства для погашення боргів на ринку е/е


ВР хоче змінити Кодекс про процедури банкрутства для погашення боргів на ринку е/е

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №2390 “Про внесення змін до Кодексу України про процедури банкрутства (щодо заходів, спрямованих на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії)”. За нього проголосували 257 нардепів.

Цей закон регулює особливості оподаткування операцій, пов’язаних з процедурою погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії.

“Ухвалення запропонованих змін… забезпечить можливість своєчасної реалізації всіх механізмів погашення заборгованості на ОРЕ, визначених законопроектом “Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії”, спрямованих на повне погашення заборгованості на оптовому ринку електроенергії, а також забезпечення умов для постійних розрахунків на новому ринку електричної енергії”, – зазначено в пояснювальній записці.

Нагадаємо, наприкінці квітня Рада схвалила за основу проект закону №2386 “Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії”, за який проголосували 258 нардепів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua