В Офісі президента озвучили мету України після коронакризи


В Офісі президента озвучили мету України після коронакризи

Україна після завершення пандемії коронавірусу зосередиться на підтримці українського експорту і залученні інвестицій з-за кордону.

Про це йшлося на нараді у президента України Володимира Зеленського 19 травня, зазначено в повідомленні на сайті глави держави.

Зеленський підтримав перезавантаження економічного спрямування зовнішньої політики України. Цей процес МЗС почне з перезапуску роботи оновленої Ради експортерів та інвесторів (РЕІ).

“Зараз найкращий час для здійснення економічних амбіцій України. Для цього МЗС запускає якісно оновлений блок торгово-інвестиційної дипломатії. Ми зосередимося на двох пріоритетах: підтримці українського експорту в світі і залученні інвестицій в Україну. Зусиллями українських дипломатів подолання економічних наслідків пандемії має стати історією успіху Україна і всіх українців”, – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Довідка Finance.ua:

  • Державна служба статистики оприлюднила попередню оцінку валового внутрішнього продукту (ВВП) України в I кварталі 2020 року. Згідно з першими даними, економіка України скоротилася на 1,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
  • За даними статистичного відомства, в порівнянні з IV кварталом падіння ВВП склало 0,8%.
  • МВФ прогнозує падіння ВВП України в 2020 році на 7,7% в 2020 році і відновлювальне зростання на 3,6% в 2021 році. При цьому світова економіка впаде в 2020 році на 3,0%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua