Рада має намір спростити механізм реконструкції доріг


Рада має намір спростити механізм реконструкції доріг

Народні депутати України пропонують скасувати необхідність отримання дозволу на будівельні роботи при реконструкції та капітальному ремонті автодоріг з класом наслідків СС2 і СС3 або доріг, що підлягають оцінці впливу на навколишнє середовище, пише «Інтерфакс-Україна».

За прийняття за основу законопроекту №2680 проголосували 227 народних депутатів.

Законопроект пропонує надавати право на проведення реконструкції або капремонту автодоріг з класом наслідків СС2 і СС3, а також тих, що підлягають екологічній оцінці на підставі повідомлення про початок будівельних робіт, скасовуючи тим самим необхідність отримувати дозвіл.

Автори законопроекту також пропонують вилучити із закону «Про архітектурну діяльність» суперечливі пункти про необхідність узгодження проектних рішень об’єктів в історичній частині міста, на площах, магістралях з головним архітектором.

Крім того, документ передбачає узгодження положень деяких законів і кодексів у частині застосування будівельних норм, отримання адміністративних послуг в сфері будівництва, а також уточнення терміну «будівництво».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua