Чотири авіакомпанії назвали дати відновлення польотів в Україну


Чотири авіакомпанії назвали дати відновлення польотів в Україну

Про відновлення польотів в Україну в червні і липні 2020 року вже оголосили 4 авіакомпанії: Czech Airlines, Lufthansa, Swiss і Wizz Air.

“Авіакомпанії поступово повідомляють про свої плани щодо відновлення рейсів в Україну… Наявність рейсу в списку не означає, що він буде виконаний. Це пов’язано з тим, що авіакомпанії декларують своє бажання літати за конкретними маршрутами, проте держави можуть зберігати обмеження на польоти. Україна досі не визначила дату, коли дозволить виконувати регулярні міжнародні рейси і в які країни”, – йдеться в повідомленні.

Czech Airlines оголосила про старт регулярних щоденних рейсів Прага-Київ з 3 червня і про старт регулярних рейсів Прага-Одеса з 4 червня по понеділках, середах, четвергах і суботах.

Lufthansa. З 1 червня авіакомпанія Lufthansa планує відновити регулярні рейси Франкфурт-Київ до трьох разів на тиждень. Продаж квитків відкрито на рейси в червні по понеділках, середах і п’ятницях.

Swiss. З 21 червня авіакомпанія Swiss планує здійснювати рейси Цюріх-Київ з частотою один раз на тиждень – по неділях.

Wizz Air. У липні авіакомпанія Wizz Air планує відкрити бази у Львові та почати літати за сімома новими маршрутами зі Львова та Харкова.

Нові маршрути Wizz Air зі Львова: Біллунн – з 1 липня, по середах і неділях; Лісабон – з 1 липня, по середах і неділях; Таллінн – з 2 липня, по вівторках, четвергах і суботах; Гамбург – з 3 липня – по понеділках і п’ятницях; Щецин – з 3 липня, по понеділках і п’ятницях

Нові маршрути Wizz Air з Харкова: Таллінн – з 2 липня, по вівторках, четвергах і суботах; Берлін – з 3 липня, по понеділках і п’ятницях.

Інші авіакомпанії можуть продавати квитки на рейси в Україну з 23 травня. Це пов’язано з тим, що офіційно уряд країни продовжив карантин до 22 травня. Однак обмеження можуть бути знову розширені. Вище в списку вказані авіакомпанії, які підтвердили перезапуск рейсів за новим розкладом. Інші авіаперевізники просто не закривали продаж квитків на більш пізні дати після введення обмежень.

Довідка Finance.ua:

  • МАУ закрила продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня після аналізу ситуації в країнах потенційної маршрутної мережі, а також в Україні.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua