Оператор ГТС подав до суду на 7 облгазів через борги


Оператор ГТС подав до суду на 7 облгазів через борги

За січень-квітень 2020 року учасники програми ринку природного газу в Україні накопичили майже 1,34 млрд грн боргу за від’ємні небаланси перед Оператором ГТС.

Про це повідомляє прес-служба ОГТС.

Зазначається, що 85%, або 1,31 млрд грн, заборгували облгази.

“Станом на сьогодні рівень розрахунків за від’ємні небаланси становить лише 24% з початку року. У свою чергу, Оператор ГТС на 100% виконує свої зобов’язання перед учасниками ринку та повністю оплатив їм позитивні небаланси за період січня-березня 2020 року.

Всього з початку року зафіксовано 596 млн куб м від’ємних і 710 млн куб м позитивних небалансів природного газу на загальну суму 2,9 млрд грн і 3,6 млрд грн відповідно”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в квітні облгази групи РГК знизили темпи зростання заборгованості за від’ємні небаланси, а лідерами серед боржників залишаються Луганськгаз (286,4 млн грн), Тернопільміськгаз (164,8 млн грн), Київоблгаз (98,4 млн грн), Кіровоградгаз (83,8 млн грн) і Донецькоблгаз (55,9 млн грн).

“Через бездіяльність керівництва компаній-боржників з кожним місяцем ситуація стає все більш критичною і ростуть ризики порушення стабільної роботи незалежного Оператора ГТС. Наявність такої значної заборгованості ставить під загрозу початок нового опалювального сезону вже восени 2020 року”, – підкреслили в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua