НБУ затвердив методику оцінки облігацій підприємств з держгарантією


НБУ затвердив методику оцінки облігацій підприємств з держгарантією

Національний банк України визначив методику оцінки облігацій підприємств з державною гарантією. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу НБУ.

“Національний банк затвердив підхід до визначення справедливої вартості облігацій підприємств, випущених під державну гарантію”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що ці облігації можуть бути включені до пулу застав за кредитами рефінансування або використані для здійснення операцій репо з Нацбанком.

“Національний банк визначатиме вартість облігацій підприємств з урахуванням кредитного ризику конкретного випуску цінних паперів”, – додали у регуляторі.

Коригуючі коефіцієнти облігацій, як зазначається, розраховуватимуться відповідно до розділу ІІІ Порядку оцінки за справедливою вартістю цінних паперів резидентів, що перебувають у власності НБУ або приймаються ним як забезпечення виконання зобов’язань, та враховують умови випуску облігацій та державної гарантії.

Включення таких активів у заставний пул чи прийняття як предмета репо буде ухвалюватися окремим рішенням правління Нацбанку після проведення аналізу умов конкретного випуску цінних паперів, додали у НБУ.

Зазначені зміни набули чинності 14 травня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua