Модернізація "Укртранснафти" буде коштувати 4-5 мільярдів гривень


Модернізація "Укртранснафти" буде коштувати 4-5 мільярдів гривень

Генеральний директор АТ “Укртранснафта” Микола Гавриленко заявив, що на Програму з модернізації компанії буде потрібно 4-5 мільярдів гривень і займе 3-4 роки.

Про це повідомляє Enkorr.

“Інвестиційна програма безпосередньо пов’язана з модернізацією та автоматизацією виробничих потужностей. Плюс окремо – створення резервуарного парку.

Якщо говорити конкретно по цій програмі, то “Укртранснафта” може за 3-4 роки з сумою близько 4-5 млрд закрити всю інвестиційну програму”, — розповів він.

За словами Гавриленка, сума подальших інвестицій не перевищуватиме 200-300 млн на рік, а підприємство стане сучасним і дуже стійким з точки зору прибутковості.

“При десятирічному контракті з “Транснафтою” і зі стійким, на мій погляд, споживчим попитом, без урахування інвестицій в резервуарний парк, інвестиції окупляться за 5-6 років”, — заявив Гавриленко.

Також він зазначив, що нафтопровід “Дружба” — морально застарів. “У нас нещодавно вийшла з ладу засувка, у неї дата виготовлення 1961 рік, вона просто розсипалася”, — сказав Гавриленко, додавши, що в плані модернізації нафтопроводу стоїть і заміна засувок, і автоматизація всього маршруту з моніторингом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua