У Польщі спрогнозували падіння грошових переказів заробітчан на $4 млрд


У Польщі спрогнозували падіння грошових переказів заробітчан на $4 млрд

Скорочення обсягу грошових переказів з Польщі в Україну може досягти 30% в порівнянні з торішнім показником. Падіння доходів українських робітників майже на третину загрожує втратою $4 млрд валютних надходжень, повідомив аналітичний центр CASE з посиланням на головного економіста польської Федерації підприємців Лукаша Козловські.

У разі зростання рівня безробіття в Польщі більш ніж на 10% у громадян України виникнуть складнощі з пошуком постійної, а не сезонної роботи. Також економіст зазначив, що внаслідок карантинних обмежень 12% українських заробітчан залишили Польщу.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що з України авіарейсами хочуть вилетіти 12 тис. заробітчан. Він підкреслив, що в умовах карантину виліт українців за кордон вимагає додаткових погоджень.

Раніше повідомлялося, що тільки Польща бажає задіяти у своїй економіці, яка страждає від кризи, пів мільйона українців. З подібними запитами звертаються і уряди інших європейських країн. Але ці ініціативи не викликають ентузіазму у Києва, на що є свої причини – робочі руки потрібні і самим. У підсумку українці змушені добиратися в Європу на свій страх і ризик, переплачуючи втридорога.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua