Альфа-Банк Україна – серед лідерів банківського ринку в рейтингу "Фінансовий Оскар 2019"


Альфа-Банк Україна – серед лідерів банківського ринку в рейтингу "Фінансовий Оскар 2019"

Ділове медіа БІЗНЕС традиційно опублікувало результати голосування, яке визначило лідерів банківського ринку в 2019 році в рамках проекту «Фінансовий Оскар». Альфа-Банк Україна отримав перше місце в номінації «Драйвер споживання» за здобутки у споживчому кредитуванні, друге місце – в номінації «Вибір населення» за лідерські позиції в залученні депозитів, а також увійшов до ТОП-3 банків з найкращим мобільним банкінгом.

Альфа-Банк Україна є незмінним лідером з кредитування населення, що з року в рік підтверджує динаміка зростання портфеля кредитів фізичних осіб і рейтинги українських видань. Зростає і довіра вкладників: за результатами минулого року приріст депозитів фізосіб становив 15,8%.

Також Альфа-Банк Україна величезну увагу приділяє активному розвитку й оновленню мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine, який є одним з кращих банківських мобільних додатків України. Сьогодні більше половини клієнтів банку є діджитал-активними і користуються онлайн-каналами обслуговування Альфа-Банку Україна.

Крім того, Альфа-Банк Україна відзначений у номінаціях «Банк на кожен день», «Партнер великого бізнесу» та «Лідер карткового ринку».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua