У МОЗ розповіли про ситуацію з виплатами 300% надбавки медикам


У МОЗ розповіли про ситуацію з виплатами 300% надбавки медикам

Майже всі області виплатили за березень потрійну заробітну плату медикам, які борються з COVID-19, і НСЗУ має пришвидшити процес укладення договорів з медичними закладами для того, щоб завершити аналогічний процес щодо підвищення зарплат у квітні.

Про це сказав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час брифінгу.

Читайте також: Українським медикам планують підвищити зарплатню на 50%

“Ту інформацію, яку Міністерство охорони здоров’я сьогодні отримує від областей за підписом керівників кожної області, ми бачимо, що майже всі області, згідно з цими звітами, виплатили заробітну плату. Та інформація, яку вони подають, каже, що по всіх закладах в розрізі кожного медичного працівника, а їх більше 10 тис., якщо пам’ять не зраджує, десь 10 тис. 79 медичних працівників, якщо брати загалом”, – сказав Максим Степанов.

Він зазначив, що інформація уточнюється, і уже сьогодні вона буде остаточна, щоб можна було сказати, що всі медики отримали надбавку.

“На сьогодні це і Київська, і Львівська область, і Херсонська, і майже всі, по їх звітам, виплатили заробітну плату”, – додав Максим Степанов.

Він також зазначив, що заробітна плата за квітень обраховується за іншою формулою.

“Вона йде за рахунок укладених договорів з Національною службою здоров’я між медичними закладами, які борються з COVID-19, та НСЗУ. Сьогодні на ранок укладено договори зі всіма екстреними медичними службами, почався вже перерахунок коштів, згідно з інформацією НСЗУ. Але я вимагаю від НСЗУ, як від центрального органу виконавчої влади, яка в повному обсязі забезпечена всім необхідним для укладання договорів, вона забезпечена коштами для виплати, пришвидшити цей процес… Дуже сподіваюся, що до кінця цього тижня, тобто сьогодні-завтра, більша кількість медичних працівників почне вже отримувати цю заробітну плату”, – додав Максим Степанов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua