Гуляти компаніями до 8 осіб і збиратися вчотирьох у кафе: що дозволено


Гуляти компаніями до 8 осіб і збиратися вчотирьох у кафе: що дозволено

Уряд вирішив пом’якшити обмеження щодо перебування людей на свіжому повітрі.

Що можна – прогулюватися парками можна буде компанією до 8 осіб після технічних доопрацювань відповідної урядової постанови та набрання чинності.

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у своєму Телеграмі.

“Після запуску першого етапу виходу з карантину уряд працював над можливістю послаблення ще деяких обмежень. Шукаючи баланс між втомою людей від карантину і недопущенням спалаху хвороби, ми вирішили пом’якшити обмеження щодо перебування людей на свіжому повітрі. Прогулюватися парками можна буде компанією до 8 осіб, а сидіти за столом на літніх майданчиках зможуть четверо», – написав Шмигаль.

КМУ в середу на засіданні вніс зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, якою дозволив пересування вулицями в групі до 8 осіб і перебування в ресторанах за столом чотирьом особам.

Довідка Finance.ua

  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що кожен наступний етап пом’якшення залежить від показників захворюваності COVID-19 і завантаженості лікарень.
  • Другий етап пом’якшення карантину в Україні заплановано на 22 травня і торкнеться ще кількох сфер життя. Він зазначив, що пом’якшити карантинні заходи планують, зокрема, щодо спортивних змагань, роботи готелів і проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua