ПУМБ достроково виконав усі зобов’язання перед регулятором щодо зменшення заборгованості пов’язаних осіб


ПУМБ достроково виконав усі зобов’язання перед регулятором щодо зменшення заборгованості пов’язаних осіб

ПУМБ достроково виконав план заходів щодо приведення нормативу Н9 у відповідність до вимог регулятора. Це стало можливим за рахунок зменшення кредитної заборгованості окремих компаній SCM на більш ніж 73 млн доларів США.

Наразі фактичне значення нормативу з кредитування пов’язаних осіб в ПУМБ становить 10,9% при нормативному значенні Нацбанку не більше 25%. Таким чином, сьогодні ПУМБ виконує всі нормативи, встановлені регулятором.

«Як системоутворюючий та найбільший український банк з приватним капіталом ми усвідомлюємо свою відповідальність як перед нашими клієнтами, так і перед банківською системою України. Дострокове входження в норматив Н9 та виконання банком всіх нормативів Нацбанку свідчить про стабільність бізнес-моделі ПУМБ, яка пройшла випробування декількома кризами та вкотре підтвердила свою ефективність. Сьогодні наш банк як ніколи готовий до зовнішніх викликів», – підкреслив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

ПУМБ успішно пройшов стрес-тестування Нацбанку у 2019 р. та перший етап оцінки стійкості банку у 2020 році. Згідно з новою методологією НБУ ПУМБ був визнаний системоутворюючим банком, що накладає на банк додаткові зобов’язання, зокрема щодо забезпечення безперебійної діяльності та виконання всіх зобов’язань перед клієнтами.

Нагадаємо, що з 2016 р. банк здійснював поступове зменшення нормативу Н9, відповідно до узгодженого з Нацбанком планом заходів зі строком виконання 01.01.2021 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua