Смартфон LG Wing з дисплеєм, що обертається, показали на перших рендерах (фото)


Смартфон LG Wing з дисплеєм, що обертається, показали на перших рендерах (фото)

Компанія LG продовжує експериментувати з дизайном смартфонів і, згідно з інсайдерською інформацією, розробляє нову модель гаджета з кодовою назвою Wing. Ключовою особливістю моделі стане допоміжний поворотний дисплей – використання нестандартного Т-подібного форм-фактора покликане розширити функціональність пристрою.

Згідно з інсайдерським витоком, в «похідному» положенні гаджет мало чим буде відрізнятися від більшості сучасних апаратів: він отримає стандартний прямокутний екран, що займає практично всю фронтальну грань. Секрет смартфона криється в наявності другого екрану з поворотним механізмом, розміщеним на тильній стороні корпусу.


Фото: slashgear.com

Повернувши таке “крило”, користувач отримає доступ до додаткового дисплея, розгорнутого під кутом 90° до основного. Його можна буде використовувати як цифрову клавіатуру або навігаційну панель. За даними мережевих інформаторів, зараз LG Wing розглядається виробником лише як концепт. Основною складністю при реалізації незвичайного апарату може стати дефіцит програмного забезпечення, адаптованого до роботи з комбінацією двох дисплеїв.


Фото: slashgear.com

Інші специфікації, як і імовірна вартість LG Wing, невідомі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua